kpb

Baranki w pieluchach - MyśliwyRaz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami. Prezentujemy filmy premierowo goszczące na naszych ekranach.

Aby zapewnić naszym specjalnym gościom maksymalny komfort filmy są wyświetlane przy słabo wyciemnionej sali oraz z dźwiękiem odpowiednio przyciszonym. Poza tym, świadomi niewygody towarzyszącej wyjściu z maluchem na drugie piętro, gwarantujemy, że nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby ten problem nie zaprzątał głowy naszych Widzów!

12 sierpnia zapraszamy na pokaz emocjonującego irańskiego thrillera, rewelację tegorocznego Berlinale!

Do końca wakacji podczas każdego seansu Baranków w pieluchach będziemy losować drobne upominki dla Maluchów od portalu Kreatywka!

BILETY: tylko 10 zł!
czwartek, 12 sierpnia, godz. 11.00

MYŚLIWY | SHEKARCHI
reż. Rafi Pitts, Iran/Niemcy 2010, 90'

Konkurs główny Berlinale 2010

Ali, mimo iż pracuje na nocną zmianę, każdą wolną chwilę poświęca żonie i córce. Uciekając przed stresującym życiem w Teheranie, mężczyzna oddaje się ulubionemu hobby - polowaniu. Życie Alego przybiera dramatyczny obrót, kiedy jego żona Sara przypadkowo ginie w strzelaninie między policją a demonstrantami. Po frustrujących doświadczeniach na komisariacie główny bohater Myśliwego rozpoczyna własne śledztwo, i w akcie zemsty zabija policjantów na stołecznej autostradzie. Ścigany przez policję ucieka do podmiejskiego lasu. Z myśliwego staje się celem polowania, nie składa jednak broni...

Reżyser Rafi Pitts w doskonały sposób traktuje temat zacierania się granic pomiędzy sprawiedliwością a samosądem i zemstą. Jednocześnie udaje mu się z niebywałą precyzją uchwycić przygniatającą atmosferę współczesnej metropolii, która kreuje opresyjne i brutalne zachowania. Myśliwy, podobnie jak Taksówkarz Scorsesego jest pełnym napięcia studium zbrodni, psychologicznym kryminałem obrazującym historię człowieka, który raz sprowokowany nie cofnie się przed niczym. 

Cykl polecają:
Kreatywka   Pieluszkarnia Klub KanguraMłyn Fitness     MiastoDzieci.pl Sklep NaturalnyBaby Shower Mali Turyści  
Bookmark and Share

archiwum