kpb

Baranki w pieluchach - Jestem miłościąRaz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami. Prezentujemy filmy premierowo goszczące na naszych ekranach.

Aby zapewnić naszym specjalnym gościom maksymalny komfort filmy są wyświetlane przy słabo wyciemnionej sali oraz z dźwiękiem odpowiednio przyciszonym. Poza tym, świadomi niewygody towarzyszącej wyjściu z maluchem na drugie piętro, gwarantujemy, że nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby ten problem nie zaprzątał głowy naszych Widzów!

30 września zapraszamy na pełen pasji melodramat JESTEM MIŁOŚCIĄ z Tildą Swinton, uznany za współczesne arcydzieło gatunku.  

BILETY: tylko 10 zł!
czwartek, 30 września, godz. 11.00

JESTEM MIŁOŚCIĄ | IO SONO L'AMORE
reż. Luca Guadagnino, Włochy 2009, 120’

Emma (nagrodzona Oscarem Tilda Swinton) jest od wielu lat żoną Eduarda Recchi, głowy potężnej rodziny z Mediolanu. Piękna, otoczona bogactwem kobieta, żyje w świecie konwenansów, rytuałów i codziennych obowiązków. Przypadkowe spotkanie z młodym, charyzmatycznym przyjacielem syna przypomni jej o głęboko skrywanych żądzach i stanie się początkiem erotycznego przebudzenia. Pełen namiętności potajemny romans na zawsze odmieni oblicze rodziny.

Jestem miłością, to poruszający melodramat, będący hołdem dla kina Viscontiego- stał się wielką niespodzianką i odkryciem ostatniego festiwalu w Wenecji. Film Luki Guadagnino został okrzyknięty przez światową krytykę współczesnym arcydziełem gatunku i wkrótce stał się przebojem w wielu krajach Europy.

Zobaczcie koniecznie! „Time Out New York” *****

Rozkoszna uczta dla zmysłów. „The Times” *****

Patrzenie na Tildę Swinton to czysta przyjemność. „Daily Telegraph” *****

Całkowite zaskoczenie. Ta rodzinna saga z Mediolanu przykuła mnie do ekranu już od napisów początkowych. Ten cudowny obraz, łącząc precyzję Antonioniego z wizualnym bogactwem Viscontiego, zabiera widza w nowe rejony filmowej intensywności. Jonathan Romney, „Sight and Sound”

Przepięknie nakręcony, wciągający i poruszający film. „Vogue”

Elegancko i precyzyjnie opowiedziany film, pulsujący podskórną seksualnością. Wendy Ide, „The Times”

Cykl polecają:
Kreatywka   Pieluszkarnia  Klub Kangura Młyn Fitness     MiastoDzieci.pl Sklep NaturalnyBaby Shower Mali Turyści  
Bookmark and Share

archiwum